Pek çok kişi sevdiği bir kişiye hediye almak için zorlanmaktadır. Bu yazımızda sizlere hediye seçimi konusunda yardımcı olacak ve en uygun hediyeyi almanızı sağlayacağız. Pırlanta veya mücevherler en çok satın alınan hediye ürünleridir. Hediye alacağınız kişinin hediyenizi beğenmesi için nelere özen göstermek gerekir. Sevdiğiniz kişiye alacağınız pırlantayı satın alamadan önce onun hani tarz ilgilendiğini bilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Pırlantalar Kişiye Özeldir!

Muhteşem bir pırlanta yüzükleri değerli kılan şey fiyatı değil kişiye özel olmasıdır. Alacağınız hediye güzel bir kutu ile süslemek sizin yararınıza olacaktır. Pırlantayı kendinizin belirlediği değil sevdiğinizin ihtiyacı olan pırlantayı satın almanız gerekmektedir. Hediye olarak alacağınız pırlantaları satın alırken karat büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekmektedir.  Yüzük ölçüsü küçük olan kişilerde bir karat şık durabilirken yüzük ölçüsü büyük olan kişilerde bu büyüklükteki karat büyüklüğü pek çık durmayacaktır. Bu öneriler diğer değerli taşlar içinde kullanılabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Değerli Maden Altın!

Altın pek çok kişi tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bunun nedeni her türlü değerli taşlar ve kıyafetler ile uyum sağlayabilmesi ve uzun ömürlü oluşudur. Alacağınız hediyelerde sadece tasarımlardan uzaklaşmamanız sizin yararınıza olacaktır. Sade bir tek taş pırlanta yüzük gününüzü çok değerli bir getirecektir. Bu noktada en değerli altınlar ile bezenmiş ürünleri kapalı çarşı altın internet sitemizde sizlerle buluşturuyoruz!

Doğru Pırlanta Tercihi Yapın!

Bu tür hediyeler alınırken kafanıza belirli bir fiyat belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz fiyat aralığından mücevher çeşitlerine bakarak daha rahat bir alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pırlanta satın alırken karat değerlerine dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Karat büyüklüklerinde ki ufak bir artış fiyat olarak oldukça yüksek bir miktara ulaşmasına sebep olmaktadır. Alacağınız pırlantada karat büyüklüğünden çok berrak ve parlak bir görünüme sahip olan bir pırlanta almanız daha yararlı olacaktır. İyi bir kesime sahip olan pırlantalar karat olarak daha büyük pırlantalara göre daha şık ve daha parlak görünüme sahiptir.

Montür Durumu Fiyatlarda Değişkenlik Yaratıyor!

Pırlanta alımında sadece pırlanta taşı değil pırlantanın yüzüğü (montür)de oldukça büyük bir fiyat farkına sebep olmaktadır. Eğer daha büyük bir karat değerine sahip olan bir pırlanta almak istiyorsanız daha ince bir montür yapısına sahip ürünleri satın alarak bütçenize uygun bir pırlantaya sahip olabilirsiniz. Özel günlerde pırlanta alımı oldukça önemlidir. Evlilik teklifinde tek taş pırlantayı tercih etmeniz gerekmektedir. Evlilik kutsal bir müessesedir. Bu yüzden sade bir tek taş pırlanta teklifinizi oldukça değerli bir hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
× WhatsApp İletişim