Her hafta en iyi indirimleri, yeni ürünleri ve ürün videolarını, kolye ve takı ipuçlarını ve pırlanta detaylarını hakkında fikirlerini alan 10.000’den fazla takipçiye katılın. Şimdi Kapalı Çarşı Altın‘a katılmak için e-posta adresinizi girin!

Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Üyelik Avantajları

Öncelikle kapalicarsialtin.com üyeleri düzenli olarak yeni ürünler bildirimleri, indirimler, süprizler ve çekilişler hakkında bildirimler ilk sizlere ulaşır. Haftanın ve ayın en çok satan ürünleri, en çok incelenen ürünler ve popüler ürünler hakkında bilgilendirilirler. Ayrıca üyelerimiz Kapalı Çarşı Altın Fiyatlarının en güncel halini de iletilerimizden takip etmiş olurlar.

Sizlerden Gelen Yorumlar!

Şipariş ettiğimiz pırlanta yüzüğü bir kaç yere gösterdik ve fiyat sorduk sizin sattığınız fiyattan bin lira daha yüksek fiyat verdiler Yenibir Pırlanta‘ya teşekkürler. Bütün arkadaşlarıma ve çevreme sizleri önereceğim Kapalı Çarşı Altın yüzümüzü güldürdü.

Sezgin ERZANCI

Müşteri

Ürünler gerçekten kaliteli ve uygun fiyat. İşinize verdiğiniz önem belli oluyor ilgi ve alakanız için Kapalı Çarşı Altın’a teşekkür ederim. Değişim ve tamirat konularında da destek veriyor olmanız da takdire şayen bence.

Sezgin KÜÇÜKAĞA

Müşteri

Merhaba, sizi yakından takip ediyorum yorumlarınızın hepsini okudum hepsi olumlu. Aracısız imalattan direk satış yaptığınız için fiyatlar bu kadar uygun sanırım değil mi? Kapalı Çarşı Altın Fiyatları gerçekten çok güncel.

Zümrüt Kaya

Müşteri

Ürünleri bu kadar uygun fiyata satmanızın sebebi üretici firma olmanız mı? Kapalı Çarşı Altın ilk ne zaman kuruldu Kapalı Çarşı Altın Fiyatları en güncel altın fiyatlarını gösteriyor mu? Yenibir Pırlanta sizin markanız mı? Bu arada ürünleriniz gerçekten çok kaliteli ve uygun fiyata.

İlker BABACAN

Müşteri

Menü
× WhatsApp İletişim