Öncelikle takılarımız neden uygun bunu açıklamamız gerek

Kapalıçarşı Altın olarak Atöyle’den direk satış yaptığımız için diğer satıcılarla aramızda fiyat farkı mutlaka ocaktır. Altın kolye, altın küpe, altın bileklik, altın aksesuar ve Tektaş Pırlanta alanlarında uzmanız. Diğer unsur ise bünyemizde pırlanta uzmanı bulunması. Pırlantalarımızı toptan ve piyasanın çok altında tedarik etmekteyiz. Has altının fiyatı sabittir bunda oynama yapmanız mümkün değildir fakat üzerine koyduğunuz kar farkı değişkendir. Atölyölerimizde ustalarımızın elinden çıkan ürünleri direk sizlerle buluşturduğumuz için fiyatlarımız gayet makuldür.

• Fiyatlarımızın uygun olmasının diğer bir sebebi de aksesuarların imalatı ve halka arz kısmında minimum masraf yapmaktayız.
• Ürün ham maddesini toptancısından en uygun fiyata alıyoruz.
• Ürünü biz işliyoruz.
• Diğer markalar gibi bünyemizden onlarca yada yüzlerce kişi çalıştırmıyoruz.
• Reklam ve benzeri şeyler için para ödemiyoruz çünkü bünyemizde Görsel Yönetmet, Web Tasarım Uzmanı ve 3D Modelleme uzmanı bulunmaktadır.

Mutlaka sormanız gerekenler


Altın gramajı, altın ayarı varsa üzerindeki taş pırlanta mı? Pırlanta ise hangi berraklıkta ve temizlikte. Swaroski mi? Atom mu? Altın kolye, altın bileklik, altın küpe ve altın aksesuara yatırım yapmak tabi ki her zaman karlıdır. Taş kalitesi yüksek pırlanta yüzük de aynı şekilde yatırım olarak düşünmelisiniz.

Göz boyayarak yada yanlış bilgi vererek satış yapmıyoruz


Sattığımız ürünlerin birebirini aynı fiyata yada daha düşük fiyata bulmanız imkansız gibi birşey. Web satış sayfamızı FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI olarak düşünün ve altını direk fırından çıkartıp sizlere sunduğumuzu bilin istiyoruz.
Hileli gramaj
Aldatmaca bilgiler yada benzetmeler
Pırlanta yerine atom
Pırlanta yerine swaroski taş vermiyoruz.
Bizden aldığınız ürünlerden kar yapma şansınız çok büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
× WhatsApp İletişim