KAPALIÇARŞI ASIRLARDIR ALTIN PİYASASININ KALBİ

Kapalı Çarşı 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet döneminde inşa edilmiştir. Özellikle altın takı sektöründe Türkiye’nin merkezi konumundadır. Altın Bilezik, Altın Kolye, Altın Bileklik, Altın Takı Seti, Altın Küpe, Tektaş Pırlanta ve bir çok altın takı çeşiti bünyesinde barındırmaktadır. En güncel altın fiyatlarını burada bulabilirsiniz. Kapalı Çarşı Altın sektöründe bir numaradır. www.kapalicarsialtin.com 25 yıllık geçmişi ile sizlere hizmet sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanından altın takı almak için buraya gelen ziyaretçilerin yüzleri gülerek evlerine dönmeleri gözlemlenmektedir. Yenibir Pırlanta ve Kapalı Çarşı Altın sektöre hızlı bir giriş yaparak üst sıralarda yer almayı hedeflemektedir. Güncel Altın Fiyatları sitenin bünyesinde bulunmaktadır bu yüzden sitede satışa sunulan takı fiyatlarının tamamı en uygun ve en doğru fiyatları göstermektedir. 24 ayar altın fiyatları, 14 ayar altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı güncel olarak sitemizde yer almaktadır.

DOĞRU FİYATLA ALTIN NASIL ALINIR

Herkesin bildiği gibi internetteki güncel altın fiyatları ile güncel piyasa arasında mutlaka fiyat farkı olmaktadır. Altın alırken bu fiyat farkını minimuma intirmek için en güncel altın fiyatlarına ulaşmanız gerekir bunun için de Kapalıçarşı Altın Fiyatları dan faydalanabilirsiniz. Genelde web sitelerindeki fiyatlar saf altın gram fiyatlarıdır yada 24 ayar altın fiyatıdır fakat kulmanmakta olduğunuz bilezik ve benzeri takılar genellikle 22 ayar ve altın kolye ile altın bileklik gibi aksesuar takılar ise 14 ayar altın dır. Bazı satıcılar ise alıcıların bilgisizliğinden faydalanıp 8 ayar takı satmaktadırlar.

PIRLANTA ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bilindiği üzere internet üzerinde sayısız pırlanta satıcısı bulunmaktadır. Tektaş Pırlanta Yüzük alırken dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır. Kimi firma 0,30 karat pırlantayı 3 bin liraya satarken diğer firma 2.200 TL ye diğer firma ise 1500 TL ye satabiliyor.  Dikkat etmeniz gereken Pırlantanın rengi, berraklığı, temizliği ve altının gramajı ile ayarı. Fiyat düşürmek için 0,50 karat atom taşın ortasına 0,14 karat pırlanta gömüp görsel oyunlar ile siz değerli ziyaretçilere satmaktadırlar. Yukarıda belirttiğim hususlardan dolayı tektaş yüzük fiyatları yarı fiyatına düşebilir yada iki katına çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
× WhatsApp İletişim