ALIŞVERİŞ SİTESİ...

Kapalıçarşı atölyelerimizden direkt satış!                      Her ürün için Hediye KUTUSU ve Ücretsiz KARGO!

Yeni Eklenen Ürünler

kapalı çarşı altın tektaş yüzük

Tektaş Yüzük

Pırlanta Modelleri

Altın Bileklik

Altın Bileklik Modelleri
kapalı çarşı altın kolye

Altın Kolye

Altın Kolye Modelleri
gelin damat alyans

Altın Alyans

Altın Alyans Modelleri

Markalar

Satış Ortaklarımız

En Çok Satanlar

Sizlerden Gelen Yorumlar!

Ürünleri bu kadar uygun fiyata satmanızın sebebi üretici firma olmanız mı? Kapalı Çarşı Altın ilk ne zaman kuruldu Kapalı Çarşı Altın Fiyatları en güncel altın fiyatlarını gösteriyor mu? Yenibir Pırlanta sizin markanız mı? Bu arada ürünleriniz gerçekten çok kaliteli ve uygun fiyata.

İlker BABACAN

Müşteri

Ürünler gerçekten kaliteli ve uygun fiyat. İşinize verdiğiniz önem belli oluyor ilgi ve alakanız için Kapalı Çarşı Altın’a teşekkür ederim. Değişim ve tamirat konularında da destek veriyor olmanız da takdire şayen bence.

Sezgin KÜÇÜKAĞA

Müşteri

Merhaba, sizi yakından takip ediyorum yorumlarınızın hepsini okudum hepsi olumlu. Aracısız imalattan direk satış yaptığınız için fiyatlar bu kadar uygun sanırım değil mi? Kapalı Çarşı Altın Fiyatları gerçekten çok güncel.

Zümrüt Kaya

Müşteri

Şipariş ettiğimiz pırlanta yüzüğü bir kaç yere gösterdik ve fiyat sorduk sizin sattığınız fiyattan bin lira daha yüksek fiyat verdiler Yenibir Pırlanta‘ya teşekkürler. Bütün arkadaşlarıma ve çevreme sizleri önereceğim Kapalı Çarşı Altın yüzümüzü güldürdü.

Sezgin ERZANCI

Müşteri

Güvenli Alışveriş

Müşteri Memnuniyeti

Kişiye Özel Tasarım

100% Değişim Garantisi

Aynı Gün Kargo

Kapalı çarşı altın fiyatları ve serbest piyasa döviz kurları kapalıçarşı

Türkiye’nin en güncel pırlanta ve altın takı fiyatlarını bulabileceğiniz web sitesi sayesinde uygun fiyata kaliteli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kapalı çarşı altın, serbest piyasa döviz kurları Kapalıçarşı, güncel altın fiyatları, güncel dolar fiyatları, güncel döviz fiyatlarının da yer aldığı web sitemizde tektaş pırlanta, tektaş yüzük, altın kolye, hediye takı, altın yüzük fiyatları, altın bileklik ve alyans fiyatları minimumda tutulmuştur.

 YENİ BİR PIRLANTA TEKTAŞ YÜZÜK

Yeni bir pırlanta markamız ile tanıştınız mı? Kapalı Çarşı Altın sitemiz aracılığı ile güncel altın fiyatları, Pırlanta ve Tektaş Fiyatlarını inceleyebilir, imalat fiyatına güvenle temin edebilirsiniz! Kapalı çarşı güncel altın fiyatları ve Kapalıçarşı güncel altın fiyatları ile takılarınızı gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

İMALATTAN ARACISIZ ALTIN KOLYE VE PIRLANTA SATIŞLARIMIZ

Profesyonel atölye kadrosu ile beklentilerinize hitap eden popüler altın takı web sitesi üzerinden altın kolye, altın bileklik, altın küpe ve tektaş pırlanta yüzük güncel ve uygun fiyatlarını bulabilirsiniz.

Altın takı ve pırlanta dünyasına dair tüm modellerin yer aldığı lider kapalı çarşı altın web sitesi ile tanışmak için web siteye giriş sağlayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Menü
× WhatsApp İletişim